در دنیای کسب و کار دیگر کسی یافت نمی شود که از نعمت مشورت بی نصیب باشد. فعالان بازار و بنگاه های اقتصادی موفق در هر زمینه ای یا مشاوران خوب و زبده ای را در اطراف خود داشته و از نظرات آن ها در پیشبرد اهداف خود استفاده نموده و یا از امکانات و شرایط ویژه ای در این زمینه بهره برده اند.

از آنجا که مقوله ایمنی در ساختمان های بلند مرتبه کشور و بالای ۶طبقه (مخصوصا در تهران) سابقه بلند مدتی ندارند، اغلب سازندگان از ظوابط ایمنی و آتش نشانی بی اطلاع هستند.

صرف نظر از آگاهی نسبت به داشتن این اطلاعات توسط کارفرمایان محترم قوانین سازمان آتش نشانی با توجه به سابقه کم تشکیل گروه پیشگیری دائما در حال تغییر و به روز رسانی می باشند که این موضوع به هیچ عنوان اطلاع رسانی نمی گردد و تمامی کار فرمایان از این تغییرات بی اطلاع می باشند .

از این رو شرکت فیدار پارسه بر آن شده تا با ارائه مشاوره،کنترل و نظارت بر اصول ایمنی در طراحی و اجرای ساختمان ها در کنار مشاورین ، طراحان و سازندگان محترم ضمن بهبود ساخت و سازها آسایش خاطری را برایشان تامین نماید.

در این راستا گرد آوری ضوابط و مقررات ایمنی ساختمان ها و بروز رسانی اطلاعات مهندسین اجرایی در دستور کار اصلی این شرکت قرار گرفته است تا ضمن راهنمایی مهندسی مسئولین محترم اجرایی پروژه ها ،بستر مناسبی جهت تامین خاطر اجرای اصولی  و مطابق با ضوابط ایمنی و آتش نشانی فراهم آورد .

 

  1. مشاوره ایمنی معماری
  2. مشاوره ، طراحی نظارت بر ایمنی تاسیسات الکترونیکی و مکانیکی
  3. نظارت بر حسن اجرای دستورالعمل ایمنی و آتش نشانی پلاک ثبتی مذکور
  4. فروش اجرای پوشش های مقاوم در مقابل حریق و سیستم های اعلام و اطفاء حریق
  5. نظارت ، پیگیری و اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی

 

لطفا ستاره دهید!
[مجموع: 2 میانگین: 5]
خدمات مشاوره ی آتش نشانی شرکت فنی و مهندسی فیدار پارسه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *